Przejdź do menu Przejdź do treści

IV Galaktyczna Prezentacja Projektów Socjalnych

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w IV Galaktycznej Prezentacji Projektów Socjalnych. Odbędzie się ona już w najbliższą środę – 24 maja 2023 r. w sali 101 w godzinach 11:30-13:00.

Prelegentami będą nasi studenci, realizatorzy wielu potrzebnych i ważnych dla społeczeństwa projektów, a prowadzącymi będą dr Józefa Matejek oraz dr Ewelina Zdebska.

Dlaczego projekty socjalne są ważne?

Pragniemy podkreślić, że Wasza praca, poświęcenie i niesłabnąca pasja mają bezcenny wpływ na życie wielu ludzi, przynosząc realne zmiany w naszych społecznościach. Jesteśmy dumni z kreatywności naszych studentów oraz z diagnozowania potrzeb społeczności – tych mniejszych i większych. Wszystko, co robicie, jest ważne i cenione. Niech Wasze historie i doświadczenia staną się inspiracją dla innych, dając początek nowym, przyszłościowym projektom, które będą kształtować naszą społeczność na lepsze. Razem możemy dokonać wielkich rzeczy.

Równocześnie, z radością zapraszamy wszystkich studentów, którzy jeszcze nie mieli okazji realizować projektów socjalnych – do współpracy i do uczestnictwa w Gali. Będziecie mieć okazję zapoznania się ze specyfiką projektów socjalnych, by wnieść swój unikalny wkład do społeczności i pomóc w dalszym kształtowaniu lokalnych działań.

Archiwa