Przejdź do menu Przejdź do treści

Uroczyste wręczenie podziękowań przedstawicielom społeczności Instytutu Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego UP

W dniu 19 czerwca 2023 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom II konkursu „Grant rektorski”, laureatom konkursu na starostę roku oraz organizacjom studenckim i studentom, którzy aktywnie wspierali działalność Uniwersytetu Pedagogicznego.

Doceniono pracę Samorządu Studentów, studentów zaangażowanych w działalność społeczną Uniwersytetu Pedagogicznego, aktywność w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Uniwersytetu Dzieci i Rodziców. Wśród grupy wyróżnionych studentów i studentek znaleźli się przedstawiciele wszystkich kierunków realizowanych przez Instytut Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Wielu naszych studentów jest równocześnie członkami dwóch kół naukowych: Laboratorium Twórczości UP oraz Koło Naukowe Animacji i Wolontariatu.

Jego Magnificencja wyraził wdzięczność i uznanie członkom środowiska akademickiego, za realizację wielu inicjatyw. Studenci ISSZP UP w ciągu całego roku byli zaangażowani w realizację warsztatów w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wspierali liczne inicjatywy w jednostkach pomocy społecznej w Krakowie i w Małopolsce. Realizowali wiele działań w charakterze wolontariuszy. Instytut Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego może się poszczycić wieloma projektami, w trakcie których studenci i studentki nabierają cennych doświadczeń, które owocują w życiu zawodowym.

Gratulujemy wielu inicjatyw i pomysłów i życzymy wielu inspiracji do działania w czasie wakacji!

Archiwa