Przejdź do menu Przejdź do treści

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa, UNIWERSALIZM PRACY LUDZKIEJ. Zarządzanie. Edukacja. Rozwój

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na V Międzynarodową Konferencję Naukową, będącą częścią prestiżowego cyklu „UNIWERSALIZM PRACY LUDZKIEJ”. To wyjątkowe wydarzenie naukowe, dedykowane tematyce zarządzania i edukacji w erze dynamicznych przemian społecznych, stanowi doskonałą okazję do zgłębienia i analizy wyzwań, jakie współczesny świat stawia przed praktykami i teoretykami pracy ludzkiej.

Konferencja odbędzie się w dniach 3-4 czerwca 2024 roku w Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2024 roku.

Przedsięwzięcie ma na celu stworzenie interdyscyplinarnej platformy dialogu, która umożliwi uczestnikom głębokie zrozumienie oraz refleksję nad aktualnymi trendami i wyzwaniami. Skupimy się na trzech fundamentalnych obszarach: zarządzaniu, edukacji i rozwoju, dążąc do zdefiniowania uniwersalnych zasad pracy ludzkiej i eksploracji innowacyjnych strategii w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Podczas konferencji szczególna uwaga zostanie poświęcona roli edukacji w przygotowaniu pracowników do nieustannie ewoluującego rynku pracy oraz analizie inicjatyw wspierających ich rozwój osobisty i zawodowy. Współczesne wyzwania, jakie stawia przed nami technologia oraz poszukiwanie równowagi między efektywnością a humanistycznymi wartościami pracy, staną się kluczowymi tematami naszych dyskusji.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym znaczącym wydarzeniu, które będzie platformą nie tylko dla wymiany myśli, ale także dla nawiązywania wartościowych relacji naukowych i zawodowych.

Szczegóły są umieszczane na stronie internetowej konferencji.

Komitet organizacyjny:

Prof. UKEN dr hab. Norbert G. Pikuła – przewodniczący
Prof. URK dr hab. Joanna M. Łukasik
Prof. UKEN dr Józefa Matejek
Dr Andrzej Kobiałka
Dr Renata Miszczuk
Dr Agnieszka Tajak-Bobek

Archiwa