Przejdź do menu Przejdź do treści

Zapraszamy na Dzień Otwarty Instytutu Zarządzania i Spraw Społecznych UKEN w Krakowie

Zapraszamy na Dzień Otwarty Instytutu Zarządzania i Spraw Społecznych UKEN w Krakowie

19 kwietnia 2024 roku odbędzie się stacjonarny Dzień Otwarty Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, w ramach którego nasi Wykładowcy i Studenci przybliżą zalety studiowania na kierunkach prowadzonych przez Instytut, czyli na pracy socjalnej, zarządzaniu, zarządzaniu kryzysowym, zarządzaniu w służbach społecznych, zarządzaniu ochroną środowiska i turystyce i rekreacji.

Serdecznie zapraszamy od 9.00 do 14.00 do gmachu budynku głównego Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków).

Czego dowiesz się w trakcie wydarzenia?

W takcie dnia otwartego maturzyści oraz osoby zainteresowane będą mogły poznać naszą bogatą ofertę edukacyjną. Uczestnictwo w dniu otwartym Instytutu Zarządzania i Spraw Społecznych może dostarczyć wielu korzyści dla potencjalnych studentów oraz osób zainteresowanych tematyką społeczną i zdrowotną, obszarem zarządzania a także turystyką i rekreacją. Przede wszystkim, uczestnictwo daje możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną Instytutu, poznanie kadry naukowej oraz studentów tworzących społeczność akademicką. Można dowiedzieć się o programach studiów, specjalizacjach, kierunkach badań prowadzonych w Instytucie oraz o tym, jakie umiejętności i wiedzę zdobędzie się na studiach.

Studenci i wykładowcy – czyli o wspaniałej atmosferze słów kilka…

Uczestnictwo w dniu otwartym to szansa na porozmawianie z obecnymi studentami Instytutu, a także z przedstawicielami prężnie działających kół naukowych (Koło Naukowe Animacji i Wolontariatu, Laboratorium Twórczości) i poznanie ich doświadczeń związanych z nauką na uczelni.

W trakcie dnia otwartego można będzie porozmawiać z przedstawicielami Instytutu na różne tematy. Należy wśród nich wymienić m.in.:

  • Czym się to je” – czyli, jak wyglądają studia w IZSS – wywiady ze studentami i pracownikami
  • Dlaczego współpraca z otoczeniem jest najważniejsza? Co dzięki niej uzyskujemy już w trakcie studiów?
  • Przestrzeń wymiany myśli ze studentami kierunków w IZSS UKEN
  • Koła naukowe – jako przestrzeń do realizacji pasji i zainteresowań – prezentacja dziesięcioletniej działalności studentów

Gdzie nas znajdziesz?

Przedstawiciele naszego Instytutu będą odpowiadać na wszelkie pytania w przestrzeni ogólnej wydarzenia. Znajdziesz nas na stoiskach poszczególnych kierunków: praca socjalna, zarządzanie, zarządzanie kryzysowe, zarządzanie w służbach społecznych, turystyka i rekreacja oraz zarządzanie ochroną środowiska.

Mamy nadzieję, że uczestnictwo w dniu otwartym pomoże w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru kierunku studiów. Dzięki bezpośredniej rozmowie z pracownikami i studentami Instytutu można lepiej poznać charakter nauki na uczelni, a także dowiedzieć się, jakie możliwości daje studiowanie na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Zajęcia dydaktyczne na kierunku Turystyka i rekreacja odbywają się w głównej siedzibie Uniwersytetu przy ul. Podchorążych 2. Jeśli jesteś ciekaw jak wygląda budynek i infrastruktura Instytutu, w którym prowadzone są pozostałe kierunki z oferty, zapraszamy do naszej galerii, a także do odwiedzin na Os. Stalowym 17!

Zerknij również do instytutowych social mediów i do zakładki Kandydat, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje.

Archiwa